«Спрощенці» Прикарпаття сплатили майже 146 млн. гривень єдиного податку

align="absmiddle"

Платники податків, які взяті на облік в органах фіскальної служби Івано-Франківщини, перерахували до місцевих бюджетів 145,6 млн. гривень єдиного податку, що на 18,4 відсотки більше минулорічного періоду. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Загалом, в області спрощену систему оподаткування, обліку та звітності обрали 31,4 тис. платників, або майже 43 відсотки від загальної кількості зареєстрованих суб’єктів господарювання (74,5 тис.). Такі дані свідчать про популярність цієї системи серед суб’єктів господарювання.

Як повідомлялося раніше, Концепція реформування податкової системи України, яка обговорюється сьогодні з громадськістю, передбачає зменшення навантаження на заробітну плату шляхом зниження ставок єдиного податку та єдиного соціального внеску. Крім цього, планується запровадження мораторію на перевірки малого і середнього бізнесу. Ці зміни дозволять детінізувати економіку, зменшити тиск на підприємців та спростити податкову систему.Источник: “http://briz.if.ua/25441.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя