Повернення методів Януковича, – Кличко про наміри Зеленського розділити повноваження у Києві

Віталій Кличко

Мер Києва Віталій Кличко прокоментував чутки про розділення влади в столиці між мером та головою КМДА, назвавши це методами Януковича. Об этом сообщает ukr-hvylya.in.ua со ссылкой на СМИ.

Віталій Кличко побоюється, що посада мера в Києві стане номінальною, що зруйнує самоврядування. Про це він сам говорить у відео, що опубліковано на його сторінці у Facebook.

Важливо: У Києві повторно перейменують проспекти на честь Бандери і Шухевича

Кличко сказав, що вчора у нього відбулася розмова із Зеленським, у якій підтвердились чутки про те, що президент хоче призначити нового голову Київської міської державної організації. Нагадаємо, що наразі Віталій Кличко є одночасно і мером міста і главою адміністрації.

Я наголосив, що позбавлення обраного мера виконавчих повноважень – це повернення методів Януковича. І позбавлення Києва самоврядування, коли мер виконує декоративну функцію, а містом управляє призначена зверху людина, яку кияни не обирають і яка відповідно перед громадою не несе жодних зобов’язань — такого немає в жодній європейській столиці, в жодному місті. Якщо так потрібно мати в столиці свого мера — нехай відбудуться дострокові вибори,
– сказав Кличко

Друзі! Щодо політичних процесів, що планують запустити в столиці. Розділенням повноважень обраного киянами мера і голови КМДА столицю позбавлять місцевого самоврядування. — Коли мер виконуватиме декоративну функцію, а містом управлятиме призначена згори людина, яку кияни не обирають і яка, відповідно, перед громадою не має жодних зобов‘язань. До таких методів, нагадаю, вдавався колись Янукович.

Опубликовано Віталій Кличко Четверг, 11 июля 2019 г.


Джерело статті: “http://24tv.ua/povernennya_metodiv_yanukovicha__klichko_pro_namiri_zelenskogo_rozdiliti_povnovazhennya_u_kiyevi_n1178135”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя