Скандальний "слуга" порівняв Україну з несправним насосом і розповів про надувну ляльку. ВІДЕО

Микола Тищенко (вгорі) Об этом сообщает ukr-jurnal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Скандальний член "Слуги народу" Микола Тищенко порівняв Україну з насосом, де "що не береш, все щось не працює". Про це свідчить відео, яке оприлюднило "Громадське"

Такими асоціаціями нардеп поділився у відповідь на запитання журналістів щодо так званої "формули Штайнмаєра".

"Я порівнюю сьогодні Україну, нашу, рідну нашу Україну, шо нам побудували наші попередники, з насосом, – розмірковує Тищенко. – Де, куди не ві... не возьміш, не візьмеш... Що не береш, все щось не працює. Береш, наприклад..."

Журналістка перервала депутатові роздуми: "А про формулу?" На що Тищенко відповів: "Про формулу я вже сказав. Це..." "Ви особисто знаєте, що передбачає ця формула?" – спитала журналістка. "Так! – запевнив нардеп. – Розведення. Розведення. Потім, найголовніше, що треба зрозуміти: тіки під наглядом ОБСЄ і тіки за законами України. Все, крапка".

Відтак член партії Володимира Зеленського змінив незручну тему й чомусь заповзявся розказувати про надувну ляльку, вочевидь – продвожуючи в такий неординарний спосіб свою оповідь про "насос":

"То ви берете, наприклад, іграшку. Ляльку, берете ляльку. От берете ляльку. Наприклад, надувну ляльку ви берете. Ви знаєте, як з нею... е-е-е... впоратись? Ні! Ні, я вам взагалі говорю... От ляльку берете. І от щоб знати, як ... Чи там, не знаю, ну, машину, купуєте машину. Ви знаєте, як з нею? Ось впоратись – вам треба інструкція. От я собі розумію".

Нагадаємо, що раніше Тищенко неодноразово ставав фігурантом скандалів. Так, "слуга" не зміг відповісти на запитання про Іловайський котел, а також нахамив журналістці – замість відповіді на запитання про міністрів, за призначення яких голосував із колегами.

Варто наголосити, що влада має неабиякі проблеми із тим, аби пояснити широкому загалові ситуацію, що склалася у зв’язку зі скандальним погодженням так званої "формули Штайнмаєра" в Мінську.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570085943-skandalniy-sluga-porivnyav-ukrayinu-z-nespravnim-nasosom.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя