Уряд презентував проєкт Держбюджету-2020

Глава уряду Олексій Гончарук
Глава уряду Олексій Гончарук


Проєкт головного фінансового документа країни Кабмін погодив у неділю Об этом сообщает nesekretno.in.ua со ссылкой на СМИ.Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук і члени уряду презентували сьогодні журналістам підготовлений до другого читання проєкт Бюджету-2020, який поданий на розгляд Верховної Ради.


«Ми не плануємо підвищувати податки», — заявив Гончарук під час презентації у Будинку уряду.


Прем’єр також зазначив, що це буде «бюджет розвитку країни та безпеки людей». Філософія документа, за словами очільника уряду, дуже проста: держава має не заважати, а навпаки створювати чесні та конкурентні умови для розвитку тих, хто цього прагне, та надавати підтримку тим, хто справді цього потребує.
Гончарук нагадав, що проєкт головного фінансового документа країни Кабмін погодив у неділю. Також він додав, що члени КМУ під час його підготовки бюджету-2020 до другого читання опрацювали та врахували висновки парламенту, рішення РНБО та комісії щодо розподілу коштів на інвестпроєкти.


Нагадаємо, 3 листопада на закритому засіданні Кабінет міністрів України затвердив проєкт держбюджету на 2020 рік для другого читання у Верховній Раді.


Також нагадаємо, що у Мінсоцполітики хочуть обмежити виплати по народженню дитини.


Читайте також:
  • Якими будуть зарплати і скільки грошей отримає оборона та медицина. Основні показники держбюджету-2020
  • Уряд переглянув макропоказники на 2020-2022 роки
  • У Кабміні спрогнозували рівень інфляції на кінець 2020 року


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/uryad-prezentuje-projekt-derzhbyudzhetu-2020-637773.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя